Чому ми рекомендуємо EcoFlow Delta 1300 :

 

  • незалежність від центральної електромережі
  • живлення змінного струму
  • компактний розмір
  • дуже швидка зарядка

 

 

 

 

Вам потрібно було б прожити в печері останні 10 років, щоб не помітити впливу, який технологія літій-іонних акумуляторів справила на світ. Від електромобілів до телефонів, ліхтарів і пилососів - здається, немає жодного гаджета, який не було б покращено, додавши якусь форму акумуляторної батареї.

 

Причина цього в тому, що заряджені літієві батареї мають надзвичайно високу щільність енергії , накопиченої всередині них. Результатом цієї «стисненої пружини» є те, що батарея може бути невеликою та легкою, але все ще мати достатню електричну потужність, щоб ефективно виконувати поставлені перед нею завдання. Більше того, якщо кілька літій-іонних акумуляторів об’єднати в електричний ланцюг, можна створити акумуляторну батарею високої потужності, яка здатна живити двигун, здатний пересувати людей. Неймовірне досягнення.

 

Це підводить мене до EcoFlow Delta 1300, який є потужним акумулятором виняткової потужності. Цікаво те, що замість того, щоб цей акумулятор був вбудований в інший прилад, Delta 1300 сам по собі є автономним акумулятором. Його єдина конструктивна функція полягає в тому, щоб забезпечити високий рівень корисної потужності для кількох інших приладів одночасно. Подумайте про це як про велику версію тих акумуляторів, які використовуються для заряджання мобільного телефону з низьким зарядом.

 

Справжня геніальність EcoFlow Delta полягає в тому, що:

 

  • Він може працювати з кількома приладами загальною потужністю до 1800 Вт за допомогою чотирьох стандартних розеток ЄС 240 В змінного струму. Це означає, що він може працювати, наприклад, з холодильником, плитою, феном або чайником – це прилади з високою потужністю, які просто не можна було використовувати раніше без підключення до мережі або шумного генератора.

 

  • Він має довготривалий акумулятор загальною ємністю 1260 Вт-год . Це означає, що він може працювати з потужністю 60 Вт протягом 21 години!

 

  • Акумуляторна батарея в EcoFlow Delta 1300 надзвичайно швидко заряджається. Його можна зарядити з повністю розрядженого стану до 100% заряду приблизно за 90 хвилин. Його також можна зарядити від сонячної батареї приблизно за 4 години для сталої екологічної енергії або за відсутності центрального живлення.

 

  • Він має низку інших виходів, включаючи 6 портів USB і порт для зарядки автомобіля, що дуже корисно.

 

Все з коробки, яка менша (але важча) за звичайний настільний ПК!

 

Тож, на перший погляд, технічні характеристики здаються особливо вражаючими, але давайте відразу прояснимо одну річ. EcoFlow Delta 1300 недешевий за будь-яким визначенням терміну. 

 

У R2P ми прагнемо знайти товари найвищої якості за найкращими цінами. Чи підходить EcoFlow Delta 1300 у цьому плані? Чи може він гарантувати звичайне життя вдома у разі відключення електроенергії? Давай дізнаємось…

 

 

 

 

EcoFlow Delta 1300 - дизайн

 

EcoFlow Delta поставляється у великій коробці, але вона переважно наповнена захистом із полістиролу та кількома маленькими допоміжними коробками, у кожній з яких міститься зарядний кабель. Невелика трата картону! Сама Delta загорнута в захисну тканинну сумку, але я не бачу, сенсу ставити її назад у цю сумку в кінці кожного дня використання. Можливо, це стосується лише мене, але я віддаю перевагу дешевшим продуктам, а не найвитонченішій упаковці. 

 

EcoFlow має розміри лише 40 x 21 x 27 см, причому 20 см довжини займають дві міцні ручки для перенесення по обидва боки від верхньої частини корпусу. Для потужності Delta 1300 це надзвичайно компактний розмір. Пристрій важить 14 кг, коли його піднімають, здається міцним і значним. Це, безумовно, показує якість і, звичайно, приналежність до преміум-класу.

 

 

 

 

Передня панель – USB Action

 

На передній панелі Delta 1300 є 6 USB-роз’ємів для підключення невеликих гаджетів для зарядки. Є 4 роз’єми USB-A (два з підтримкою швидкої зарядки) і 2 роз’єми USB-C, які, здається, швидко перетворюються на стандарт для телефонів і ноутбуків не від Apple.

 

На передній панелі також є головний вимикач живлення та екран дисплея. На екрані показано, скільки годин залишилося, щоб EcoFlow Delta продовжував забезпечувати живлення з поточною швидкістю розряду. Він також показує, скільки енергії надходить і виходить.

 

Важливою особливістю Ecoflow Delta 1300 є те, що його можна заряджати одночасно з заряджанням іншого обладнання. Для заряджання Delta передбачено два кабелі, які можна підключити до бічної панелі. Один призначений для заряджання від мережі змінного струму і, по суті, є стандартним 3-контактним кабелем для чайника. Інший призначений для заряджання постійним струмом, скажімо, від автомобільного прикурювача чи подібного.

 

Гніздо постійного струму також можна використовувати для зарядки EcoFlow за допомогою сонячної панелі потужністю до 400 Вт. Використання сонячних батарей є фантастичним для заряджання в кемпінгу або на фестивалі, де немає підключення до мережі. Роз’єм на EcoFlow — це стандартний вхідний роз’єм постійного струму, який використовується на більшості сонячних панелей на ринку, тому ви не обмежені лише використанням панелі EcoFlow і можете придбати її відповідно до свого бюджету.

 

 

 

 

Задня панель – живлення змінного струму та автомобільна розетка

 

На задній панелі Ecoflow Delta розташовані розетки змінного струму. Як згадувалося вище, є 4 штепсельні розетки європейського типу та один порт «автомобільна розетка».

 

На задній панелі EcoFlow також є додатковий вихід для зарядки акумулятора вашого автомобіля. Він випромінює 13,6 В постійного струму з максимальною силою струму 8 ампер при приблизно 109 Вт. Це означає, що він може постійно заряджати автомобільний акумулятор протягом приблизно 12 годин, якщо це все, що він робить. Безсумнівно, достатньо, щоб ви знову рухалися, якщо акумулятор вашого автомобіля розрядився.

 

 

 

 

EcoFlow Delta 1300 у використанні

 

Перше, що ми помітили під час зарядки EcoFlow, це шум вентилятора. Загалом у пристрої є 4 вентилятори, і вони зазвичай обертаються під час заряджання від мережі, а також під час використання для керування приладами з високим споживанням енергії, такими як чайник.

 

Якщо вас дратує вентилятор настільного комп’ютера, то цей шум від EcoFlow трохи голосніший за цей і може діяти вам на нерви. Однак важливо пам’ятати про швидкість, з якою Delta 1300 заряджається. Щонайбільше це буде 90 хвилин шуму (час заряджання від 0% до 100%), а часто це буде набагато менше. 

 

З точки зору споживання енергії ми були щиро вражені. Ми використовували EcoFlow у нашому кемпері Marco Polo , де не було підключення до електромережі. Він запускав нашу термоелектричну холодильну коробку в навісі, заряджав наші телефони та ноутбуки, а також повністю заряджав електричний самокат, який ми тестували. Холодильник Marco Polo, як завжди, працював від встановленої батареї для відпочинку.

 

Це не був вичерпний тест, але він показав можливості EcoFlow, дозволяючи нам виконувати дії в умовах повної відсутності електроенергії. У нашому випадку, коли ми повернулися додому, у нас залишилося 40% акумулятора EcoFlow, і це було дуже несподівано.

 

Щодо шуму вентилятора, якщо ви хочете знизити його до мінімуму та маєте балокн закритого типу, Ви можете підключати прилади до станції через подовжувач і звести дискомфорт до нуля.

 

 

 

 

EcoFlow Delta 1300 - висновки

 

 

EcoFlow Delta 1300 представляє собою певну революцію в умовах життя з постійними відключеннями світла. У поєднанні з сонячною панеллю EcoFlow дає можливість безперервного виробництва та зберігання електроенергії, коли ви перебуваєте без живлення протягом тривалого часу. Для нас це дуже захоплююча подія. Він добре працював з усіма пристроями, які ми використовували, навіть з нашим чайником потужністю 1,6 кВт, який був справжньою нагородою і врятував від кип’ятіння газового чайника.

 

Варто зазначити, що накопичена сила не безмежна. При потужності 1260 Вт-год, якщо ви використовуєте щось на зразок обігрівача потужністю 1 кВт, ви не отримаєте більше години роботи, тому він не найкраще підходить для цієї цілі. Однак, якщо ви не будете часто використовувати подібні прилади - це чудова альтернатива звичайному генератору, який був би набагато шумнішим, потребував постійної заправки та далеко не може бути безпечним варіантом для встановлення в квартирі. 

 

Останнім моментом, який слід враховувати, є термін служби цього пристрою. Як відомо, літій-іонні акумулятори мають властивість з часом руйнуватися. Однак це не так катастрофічно, як дехто вважає. Наприклад, EcoFlow Delta 1300 можна перезарядити 800 разів від 0%–>100%–>0%, перш ніж ємність зменшиться з 1260 Вт-год до 1000 Вт-год (і станція все ще буде працювати далі!). Якщо ви використовуєте його раз на тиждень, знадобиться 15 років, щоб впасти до 1000 Вт-год, і все ще буде дуже корисним. 

 

Підсумовуючи, ми були дуже вражені Delta 1300. Якщо ви можете змусити себе розщедритися на покупку EcoFlow, тоді ми щиро рекомендуємо його для всіх потреб в нинішніх умовах регулярних відключень світла.