Плюси

 

+ Помітно вища якість збірки, ніж у аналогів

+ Відмінне управління

+ Дуже зручні

+ Вони безперебійно працюють з пристроями iOS 

+ Найкраща в галузі точність

+ Ремонтопригодні

 

Мінуси

 

-  Дорого! 

- 20-годинний час автономної роботи — це добре, але на 10 годин менше, ніж у конкурентів. Дуже бісить те, що ти не можеш вимкнути їх повністю.

 

 

 

 

 

 

З моменту початку пандемії, навушники з шумозаглушенням перетворилися з інструменту для тих, хто займається бізнесом в літаку, на необхідність для тих, хто працює вдома.

Від чудових нових накладних моделей Beats до вкладишів AirPods Pro Apple вже деякий час створює одні з найкращих шумопоглинаючих навушників. Але за традиціями людини на ім’я Джобс, деякі з найкращих моделей Вам не підійдуть. І ось завдяки виготовленим на замовлення алюмінієвим амбушюрам, ідеально збалансованою ручкою гучності та досить високій ціні ми отримали нові AirPods Max.

Пара навушників ультрапреміум-класу покликана знищити конкуренцію з боку Sony і Bose , і вони швидко перетворили мене зі скептика на справжнього віруючого.

AirPods Max не позбавлені примх, але з точки зору звуку, якості збірки та функцій, це найкращі навушники із шумозаглушенням, які я коли-небудь тестував. Це дратує тих із нас, хто має неглибокі кишені та частково сумісні пристрої Android, але Apple ще раз довела свою точку зору: коли у вас є найкращий продукт, ви можете платити за нього скільки завгодно.

 

 

 

 

 

Простота у використанні

 

Людям подобається в навушниках AirPods від Apple, наскільки добре вони працюють. Особливо процедура підключення. Ви відкриваєте футляр, кладете їх поруч із будь-яким пристроєм Apple, який є у вас під рукою, усе синхронізується, і ви вирушаєте куди захочете. Це також стосується AirPods Max; після виймання округлих прямокутних амбушюр із м’якого чохла, схожого на бюстгальтер, у мене за лічені секунди відтворилася музика з мого iPad.

Але перед тим, як надіти їх собі на голову, щоб послухати Kalush’a, я помітив іншу річ: вони надзвичайно гарні. Від фрезерованого алюмінієвого корпусу до металевого наголів’я з сітчастою підкладкою, що нагадує текстуру крісла Herman Miller Aeron , усі компоненти виглядають надпреміальними. На дотик вони набагато приємніші, ніж моделі Bose і Sony, і навіть кращі за не менш дорогу модель Montblanc, у яку я закохався минулого року.

Навіть співробітники офісу були вражені якістю збірки навушників — від змінних магнітних амбушюр до компонентів, що вкручуються, вони, здається, є одними з продуктів Apple, які можна відремонтувати самостійно.

Моєю улюбленою частиною навушників є не кричущі матеріали, а ручка гучності. У верхній частині правого навушника Apple прикріпила колесо, яке можна крутити та натискати, як і цифрову заводну головку Apple Watch. Це діє як кнопка відтворення/паузи, коли ви натискаєте її, і контролює гучність музики, коли ви її повертаєте. Поруч є менша друга кнопка, яка регулює шумозаглушення. Жодного дурного сенсорного керування, жодних запитань, що щось не працює, жодної метушні та дратівливості. AirPods Max навіть мають датчик голови; одягніть їх на вуха, і вони автоматично вийдуть із режиму очікування та підключаться до найближчого спареного пристрою iOS.

Однією з примх є те, що Apple знову реалізувала свою хитку поведінку зворотного прокручування на цій ручці гучності. Використовуючи параметри за замовчуванням, поворот проти годинникової стрілки збільшує гучність, а за годинниковою стрілкою – зменшує. Будь-який поважаючий себе ентузіаст ручок знає, що це святотатство. Я зрозумів, що збільшую гучність, хоча мені хотілося її зменшити. Імовірно, саме тому ви можете змінити напрямок прокручування ручки в меню налаштувань iOS. Я зайнявся цим одразу.

 

 

 

 

 

Кілька нюансів

 

Дивний напрямок обертання — не єдина моя проблема з першими в історії накладними вухами преміум-класу Apple із системою шумопоглинання. М'який чохол, який виглядає так, ніби дизайнери AirPods Max ходили за топами в Victoria's Secret, надзвичайно дурний.

Тканинні клапани практично не захищають наголів’я, яке, швидше за все, пошкодиться у вашій сумці або рюкзаку. Чохол також, дещо незрозумілим чином, є одним із єдиних способів перевести постійно ввімкнені навушники в режим найменшої потужності.

Так, ви правильно прочитали: ви не можете вимкнути AirPods Max. Ви можете лише перевести їх у режим низької потужності, вимкнувши їх на п’ять хвилин або повернувши в футляр. Це означає, що потрібно всюди брати з собою найнепотрібніший ящичок у світі, якщо вам потрібно заощадити заряд. Це також означає, що акумулятор AirPods завжди і НАзавжди повільно розряджається. На практиці, якщо ви дійсно часто використовуєте навушники, це не проблема. Можете навіть не сподіватися на заряджену батарею та не шукати їх, якщо не використовували протягом тижня чи більше.

Причина того, що навушники завжди ввімкнені, полягає в тому, що вони дозволяють як швидке сполучення пристроїв, так і функцію «Знайти мій iPhone». Усе це добре, але я хотів би вимкнути ці кляті вуха, коли я ними не користуюся, і зберегти батарею. Досить елементарні речі, як на мене.

До речі, AirPods Max мають 20 годин автономної роботи. Це добре, але це на 10 годин менше, ніж ви отримуєте від високоякісних навушників таких конкурентів, як Sony, Bowers & Wilkins та кількох інших. Оскільки AirPods Max коштують майже вдвічі дорожче, ніж деякі з них (і враховуючи, що ці навушники вже великі й відносно важкі), мені потрібен відповідний час автономної роботи. Це не порушує угоду, але все ж.

Я не можу звинувачувати Apple у тому, що якість звуку в навушниках значно погіршується, коли я приймаю виклики Zoom на своєму Mac. У мене були подібні проблеми з іншими шумопоглинаючими навушниками. Представники компанії не змогли пояснити мою проблему, і у мене не було проблем з використанням їх для викликів Zoom на моєму iPad. З іншого боку, деякі користувачі скаржилися на накопичення вологи в навушниках після коротких сеансів прослуховування, і у мене цієї проблеми не було (можливо, вони слухали техно в лісах Амазонки в сезон дощів, я такого досвіду не мав).

 

Нижче спеціально підібрали колекцію з народної творчості:

 

 

 

Відчуття на голові

 

Невеликі неприємності зникають, як тільки я одягаю AirPods Max. Порівняно з аналогічними моделями Sony або Bose, вони важкі. Але вони все одно приємні на моїй голові, значною мірою завдяки цій пружинній сітчастій пов’язці та м’яким тканинним амбушюрам.

Неміцний чохол не забезпечує особливого захисту, але ви повинні використовувати його, щоб примусово перевести навушники в режим низької потужності. 

 

Шумопоглинання Apple знову чудове: шуми зникають миттєво. Я не шокований, враховуючи те, що подруга стверджує, що її малюки регулярно лякають її до чортиків, коли вона використовує AirPods Pro. Ніколи не бійтеся, співрозмовники: швидким натисканням кнопки у верхній частині навушників звук із кімнати потрапляє у ваші вуха, що робить короткі розмови легкими.

Саме якість звуку виводить AirPods Max на рівень, вищий за конкурентів. Простіше кажучи, це найкраще звучання бездротових навушників, які я коли-небудь чув, і зі значним відривом.

Я чесно говорю це настільки чітко, наскільки можу. Коли вони вперше прийшли, я порівняв AirPods Max з Sony WH-1000XM4, Bose Noise Canceling 700, Mont Blanc MB01, Bowers & Wilkins PX7 Carbon і Shure Aonic 50.

Основна відмінність цих навушників від усіх інших полягає в тому, наскільки вони відкрито звучать. Від бурхливих низів до яскравих і чітких верхів, все знаходить своє місце. У вашій уяві здається, що гурти грають на великому просторі, і кожен інструмент стає більш виразним, ніж будь-коли, у тумані насичених міксів.

Мені подобається слухати детальну поп-музику від нових виконавців, як-от Біллі Айліш, тому що творчі техніки її брата Фіннеаса стають у центрі уваги. Кожне маленьке мерехтіння та гарчання здається більш виразним, ніж будь-коли. Хіп-хоп не менш захоплюючий, тому що бас різкий і виразний, але ніколи не гуркітливий або млявий, як автомобільна стереосистема. “808 kicks” і “detuned voices” ніколи не змішуються, а яскравіші елементи кожної пісні ідеально доповнюють їх.

Під час прослуховування жорстких звуків, таких як гітари Елліотта Сміта, вони ніби знаходяться на межі мого музичного бачення, даючи багато місця середнім частотам. Неперевершене відчуття музичної чистоти божевільне для навушників із шумопоглинанням. Деякі конкуренти можуть йти в ногу з роботою Apple краще, ніж інші, але в більшості випадків це так, ніби ви знімаєте шар вовни з інших флагманських навушників із шумопоглинанням, переходячи на AirPods Max.

 

 

 

 

 

Добре підходить для фільмів

 

Ще одна чудова функція, яка виділяє AirPods Max, — це просторовий звук, який можна використовувати. Якщо ви дивитесь у сумісній програмі (я дивився на HBO Max на iPad), AirPods Max буде імітувати об’єктний об’ємний звук, як Dolby Atmos, так що звукові ефекти, здається, матеріалізуються з уявних «динаміків», розміщених навколо ви в 3D просторі.

Поверніть голову, і звук залишиться в початковій орієнтації. Це робить звуки дещо шиплячими (або «яскравішими»), але ця функція справді занурює вас у враження від перегляду. Ви ніби в справжньому домашньому кінотеатрі з динаміками об’ємного звуку навколо вас. Я не можу дочекатися, коли ця функція також стане доступною на Netflix і Amazon Prime Video.

 

 

 

 

 

Купувати чи не купувати

 

AirPods Max, як і будь-який аксесуар Apple, явно не для всіх. Але, незважаючи на їхню непомірну ціну (і кілька невеликих примх), якість збірки, простота використання та дивовижна точність, яку вони пропонують, роблять їх гідними вартості.

На відміну від інших продуктів Apple, ці продукти є об'єктивно найкращими у своїй категорії. Десь там в ефірі Стів Джобс, певно, джемиться з гордістю.