Cash чи Card?

Питання, яке постає перед кожним. Одразу хочемо сказати, що наші рахувальні машинки ніяким чином не конфліктують зі скриптами платіжних систем, тому в тебе завжди є вибір:

  • Оплата готівкою при отриманні на пошті (накладений платіж)

  • Оплата готівкою кур'єру при виборі доставки по Києву

  • Онлайн-оплата

  • Безготівковий розрахунок

- Якщо ти чекаєш свою delivery, то завжди можеш розрахуватись з нашим Флешем в образі кур'єра кешом, що буде найдешевшим варіантом, так як ти сплачуєш лише вартість доставки, без будь-яких комісій. Також, якщо ти не довіряєш банкам та зберігаєш всі гроші в кеші під подушкою, можеш витратити його при отриманні на пошті (правило +2% від пошти стосується і цього випадку).

- Якщо ти все ще хвилюєшся щодо корони та боїшся кешу, проте мешкаєш не в Києві (або ж просто не хочеш розраховуватись готівкою з кур'єром), завжди можеш обрати спосіб оплати карткою під час оформлення замовлення (це коштує +2% до вартості замовлення), або ж розрахуватися карткою безпосередньо на відділенні Нової Пошти (пам'ятай, що пошта також стягує комісію 2% від вартості замовлення).

- У разі, якщо ти бажаєш придбати щось для свого бізнесу, щоб millions прибутку перетворились на billions, обирай безготівковий спосіб розрахунку для юридичних осіб. Проте бізнес - недешеве хобі, тому будемо вимушені накинути 5% до загальної суми. Обирай спосіб оплати, зв'язуйся з нашим офісом та слідуй вказівкам (або ж одразу надішли всі необхідні дані - ЄДРПОУ, юридичну назву фірми та робочу пошту для виставлення рахунку на r2p.com.ua@gmail.com). Пам'ятаєш відому фразу з фільму про "утром деньги - вечером стулья"? У нас так само :)

 

Увага! 

- Внесення ЧАСТКОВОЇ передоплати не гарантує фіксацію ціни при зміні курсу долару більше, ніж на 1 гривню за 1 долар.

- При внесенні ПОВНОЇ передоплати за замовлений товар вартість товару в замовленні фіксується і є незмінною незалежно від змін цін на сайт як у більшу, так і меншу сторони.

- Якщо твоє замовлення вже відправлено, його вартість фіксується і лишається незмінною навіть, якщо ціна на сайті змінилася. 

- Для замовлення певних позицій, які переміщуються зі складу дистриб'ютора може знадобитися внесення передоплати (розмір обговорюється з менеджером в телефонному режимі та може змінюватися від суми вартості в замовленні).