Що по Києву? 

Наш кур'єр завжди READY! 

З ним ти завжди можеш розрахуватися готівкою при отриманні.

 

Щодня з 10:00 та до 15:00 він готовий підкорювати київські пагорби та вибоїни, забиратися вгору по Андріївському, шукати платформу трамвая 9¾ десь на твоїй рідній Милославській, зависнути на Кирилівській чи вишукувати твій яскравий рюкзак на Майдані, щоб ти отримував свої замовлення швидше та не переплачував за доставку зайву комісію.

 

Наш кур'єрмобіль не є достатньо вузьким, щоб прослизати повз київські затори та досі не навчився заряджатися від сонця, тому ми не можемо надати тобі інформацію про час доставки посекундно, чи навіть похвилинно, проте з радістю врахуємо твої побажання щодо першої чи другої половини дня.

 

Якщо ти very active person та не бажаєш чекати весь день вдома - не хвилюйся, кур'єр в будь-якому випадку зв'яжеться з тобою за годину - півтори до прибуття, щоб у тебе був час добігти до місця зустрічі. Якщо ж в своєму забитому планері ти побачив, що на день доставки в тебе запланована угода на million dollars і ти не зможеш зустрітися з кур'єром - будь ласка, попередь своїх нових друзів з нашого офісу, щоб водій не кружляв навколо твого будинку даремно :) 

 

Зверни увагу, кур'єр під'їде лише до твого під'їзду, тому тобі доведеться заробити кілька зайвих кроків в STEP'n та спуститися донизу.

 

Обов'язково мати при собі готівку в гривні, тому що one hundred dollars ми не приймаємо!

 

Наш delivery гуру візьме з тебе всього 299 грн, що в рази дешевше, ніж доставка поштою, тому по столиці діє лише лише кур'єрська доставка.

 

Якщо ж всі зірки стали в ряд і ти зустрівся з кур'єром, обов'язково перевір товар на цілісність та комплектність, щоб при отриманні тебе все влаштовувало. Ми довіряємо своїм клієнтам, проте якщо "раптово" виявиться, що після від'їзду кур'єра в ноуті відсутня зарядка, або ж ти не помітив величезну тріщину через весь екран ноута - вибач, такі скарги ми не приймаємо.

 

Також ми віримо, що всі наші клієнти просто superstar та найкращі люди в цьому світі, проте, були випадки, коли знаходились вовки в овечій шкурі, які виявлялись шахраями, тому кур'єр не підіймається in da house (квартиру, будинок, вагончик, гараж чи ще будь-куди), так як він є матеріально відповідальною особою. Саме тому, якщо ти хочеш ввімкнути свій новенький ноут та перевірити його характеристики, то можеш зробити це самостійно після візуального огляду разом з кур'єром. В будь-якому випадку, він не проходив курси айті та не підкаже тобі, як зайти в BIOS на Lenovo чи в якому віконці подивитись цикли заряду акуму, тому просто прийме кошти за товар та буде чілити протягом 10-15 хвилин, щоб почути твоє завітне "так, все добре, сенкс, бро" (не потрібно скачувати всі ігри, щоб тестувати, бро не може чекати твою відповідь до старості).

 

Якщо ж при візуальному огляді тобі не зайшов відтінок Burgundy, клава виявилась на 1 мм вищою або ж знайшлось ще щось, за що магазин не може нести відповідальності та ти хочеш відмовитись від отримання, будь ласка, оплати вартість доставки, так як кур'єр не може жити за рахунок чесного слова, а доставка, як послуга, вже була виконана.

 

Якщо моя flat знаходиться в іншому місті?

Don't panic!

Можна розрахуватися готівкою чи карткою при отриманні на пошті, оплатити безготівковим переказом чи обрати онлайн-оплату.

 

Щосекунди сотні червоних чоловічків з "Нової Пошти" бігають по колу навколо коробки з твоїм майбутнім ноутом, вимірюють його до міліметрів, щоб підібрати найкращий вид наповнювача та довезти його без єдиної подряпини.

 

Хочемо попередити, що тобі доведеться закинути трішки твого cash'y за доставку. Кількість money, яку доведеться виділити на це, прорахує пошта та відобразить безпосередньо в ТТН після створення відправки, так як ми не завжди можемо прорахувати все до гривні.

 

З моменту, коли супергерої нашого часу отримують твою посилку, до моменту твоєї зустрічі з нею, минає близько 2-3 днів. Driver пошти на вантажній червоній Ламбі протискає педальку до асфальту, щоб цей момент настав якнайшвидше, проте, сам знаєш, подібні конячки вимагають багато палива, а черги за ним величезні, тому інколи можуть виникати мінімальні затримки в 1-2 дні, не агрись на них, pls.

 

Всі замовлення прибувають до пошти до 19:00 години, тому, будь ласка, не влаштовуй нашим бро з офісу багато missed calls, якщо щось раптом піде не по плану - вони самі тебе знайдуть :)

 

Якщо ж фіксики з Нової Пошти зламали лінію та до тебе не дійшло повідомлення з номером ТТН, ти можеш просто скачати їх офіційну апку в Google Play чи App Store і одразу ж знайти його. На крайній випадок, можеш уточнити номер у наших топових консультантів, вони завжди keep calm, тому спокійно підкажуть :)

 

Пошта досить friendly, проте дружба дружбою, а комісія за розкладом. Будь готовим до того, що доведеться сплатити на 2% більше від суми замовлення, якщо розраховуєшся при отриманні.

 

Friend! Будь уважним, коли заповнюєш поля отримувача. Якщо ти заповниш їх неправильно, або ж дізнаєшся, що не зможеш особисто отримати посилку і зрозумієш це вже після відправки, ми не зможемо змінити отримувача, будь уважним та повідомляй про зміни до відправки, інакше ми будемо вимушені повернути посилку на свій склад і повторна відправка буде можлива лише після сплати вартості доставки в усіх напрямках. Якщо ти неповнолітній, то не зможеш отримати свою посилку на Новій Пошті, оформляй замовлення на когось зі своїх батьків або родичів, інакше ми будемо вимушені скасувати його! Прайс на твоє замовлення також лишається незмінним після відправки, навіть якщо на сайті ціна стала меншою або ж більшою на декілька тисяч. 

 

Зверни увагу! 

 

Товар зберігається на пошті не більше 4-х днів, після чого автоматично відправляється у зворотньому напрямку на наш склад, тож не зволікай з отриманням. 

 

Якщо я хочу улюблений Apple?

Sorry. bro, але на техніку Apple діють особливі умови доставки. Більш детально можеш ознайомитися в картці того чи іншого товару в розділі "Доставка" або "Характеристики", також інформація для кожної категорії продубльована в баннерах на головній сторінці категорії, так ти точно не заплутаєшся :) 

 

Якщо ж в двох словах, то:

- MacBook, iPhone, AirPods Max - доступні лише доставкою по Києву

- Apple Watch, iPad - доступні до відправки Новою Поштою лише після внесення повної онлайн-оплати або кур'єром по Києву

- AirPods Pro, AirPods 3 - доступні до відправки (доставки) як по Україні, так і по Києву з оплатою при отриманні