Ми знаємо, що ти, як і ми, не любиш мову бюрократії, проте тут ми вимушені надати інформацію в тому вигляді, як цього вимагають правила, тож, якщо хочеш дізнатися більше щодо правил взаємодії з нами, збереження твоїх персональних даних, інформації по передоплатах та іншого, нижче надаємо всю потрібну стандартну інформацію :)

 

1. Умови користування маркетплейсом r2p.com.ua

1.1. Дана Угода користувача (далі — Угода) регулює відносини між Адміністрацією маркетплейсу  r2p.com.ua (далі — Адміністрація Сайту) та Користувачем даного маркетплейсу (далі — Користувач).

1.2. Маркетплейс r2p.com.ua (далі — Сайт) надає послуги розміщення рекламної інформації про пропозиції купівлі – продажу, обміну товарів та послуг від власників/продавців таких товарів та послуг.

1.3. Користувач Сайту — будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.4. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті / оформлення замовлення на сайті. Реєстрація Користувача на Сайті / оформлення замовлення на сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.5. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ця Угода є відкритим та загальнодоступним документом.

1.6. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за такими пунктами:

Умови використання сайту.
Порядок використання сайту.
Особиста інформація Користувача.
Відповідальність адміністрації сайту.
Обов'язки Користувача Сайту.
Порядок дії Угоди.
Правовласникам.

Правила переміщення замовного товару.

Персональна інформація Користувача.

 

2. Порядок використання Сайту

2.1. Адміністрація Сайту дозволяє Користувачеві переглядати та завантажувати інформацію з Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Сайту, розповсюджувати для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Адміністрація Сайту залишає за собою право розсилати акційні пропозиції на номер та/або електронну пошту Користувача, зазначені у замовленні. У разі відмови Адміністрація Сайту зобов'язується виключити адресу Користувача з розсилки.

2.3. Користувач може звертатися до Адміністрації Сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або з якоюсь іншою інформацією шляхом надсилання електронного листа на r2p.com.ua@gmail.com. При цьому Користувач несе відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не порушує авторських прав, дискримінації людей за якоюсь ознакою, а також не містить образ або іншим чином не порушує чинного законодавства України.

  

3. Обмін / повернення / гарантійні зобов'язання

3.1 Все гарантійне та післягарантійне обслуговування товарів проводиться спеціалізованими сервісними центрами, що мають відповідні повноваження.

3.2 Гарантійний талон є єдиним документом, що підтверджує право на гарантійний ремонт та обслуговування придбаного обладнання. Термін гарантії кожного конкретного товару зазначено у гарантійному талоні. Гарантійне обслуговування надається лише особам, які купують товар, чиї дані вказані у супровідній документації (товарний чек) і не поширюється на третіх осіб.

3.3 При отриманні придбаного товару уважно огляньте цілісність упаковки та перевірте повноту комплектації товару. Ви також можете оглянути зовнішній вигляд доставленого виробу, його приладдя та перевірити працездатність товару, якщо конструкція та технічні можливості виробу дозволяють це зробити негайно після його доставки. Перед увімкненням техніки уважно вивчіть інструкцію, що додається. У разі недотримання умов експлуатації право на гарантійний ремонт та сервісне обслуговування втрачається.

3.4 Відповідно до «Закону про захист прав споживачів», у разі придбання товару дистанційним способом, споживач має право відмовитись від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі товару, покупець має право відмовитись від товару протягом 14 днів лише у разі відсутності слідів експлуатації! Повернення товару належної якості можливе, якщо збережено його товарний вигляд (товар не повинен був бути у вжитку, на товарі повинні бути збережені всі бирки та ярлики, а також захисні плівки), споживчі властивості та документи, що підтверджують факт оплати та умови покупки. Продавець має право відмовити в прийомі товару при виявленні слідів експлуатації або повної комплектації придбаного товару.

3.5 Якщо у Вас виникла потреба в обміні або поверненні товару належної якості, придбаного у нас, зв'яжіться з нами по телефону гарячої лінії.

3.6 Вимоги до товару належної якості, представленого для повернення або обміну:

- Товар не повинен мати слідів експлуатації, повинні бути збережені його упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також усі отримані від продавця документи (чеки, гарантійний талон, інструкція з експлуатації); якщо до товару було додано подарунок, він повинен бути переданий разом з товаром, при цьому подарунок також не повинен мати слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та фабричне (рідне) упакування;

- Не підлягають обміну та поверненню товари належної якості, якщо вони можуть бути використані виключно покупцем, що його набуває: предмети санітарії та гігієни (включаючи електробритви, електричні зубні щітки, масажери тощо), контактуючі з їжею полімерні вироби, товари побутової хімії, товари в одноразовий упаковці та ін.

3.7 Обмінювати придбаний товар належної якості Ви можете на аналогічний товар тієї ж вартості або на іншу модель, доплативши різницю в ціні.

3.8 У разі обміну чи повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині, покупець оплачує транспортні послуги.

3.9 Повернення замовного товару, який переміщувався безпосередньо під замовлення покупця, не здійснюється

 

4. Відповідальність Адміністрації Сайту

4.1. Адміністрація Сайту має право:

4.1.1. Без попереднього повідомлення Користувача припинити та/або заблокувати доступ до Сайту, якщо Користувач порушив цю Угоду або умови користування Сайтом, що містяться в інших документах, а також у разі припинення дії Сайту або з причин технічної неполадки або проблеми.

4.1.2 У будь-який час без повідомлення Користувача вносити зміни до переліку Товарів та послуг, що пропонуються на Сайті, та/або у характеристики, ціни, що застосовуються до таких Товарів та/або до послуг, що надаються.

4.1.3. Видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які, згідно з висновком Адміністрації Сайту, створюють проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

4.2. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності:

4.2.1 За будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація Сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність та достовірність інформації, що надається на Сайті.

4.2.2. За висловлювання та думки відвідувачів Сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрації Сайту може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація Сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.2.3. За можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.

4.2.4. За висловлювання Користувача, виготовлені або опубліковані на Сайті.

4.2.5. За збитки, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використання або неможливість використання.

4.2.6. За неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних під час створення облікового запису Користувача.

4.2.7. За дії систем переказів, банків, платіжних систем та за затримки, пов'язані з їхньою роботою.

4.2.8. За неналежне функціонування Сайту у випадку, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе жодних зобов'язань щодо забезпечення Користувачів такими засобами.

4.2.9. За утримання пропозицій купівлі – продажу, обміну товарів та послуг (включаючи фото, логотипи товарів та/або послуг) власників/продавців таких товарів та послуг.

4.2.10. Перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Сайту у разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди або іншого документа, що містить умови користування Сайтом.

4.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлену інформацію.

4.4. Коментарі (текстові матеріали) розміщені на Сайті є інтелектуальною власністю Сайту.

4.5. У разі виникнення проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до Адміністрації Сайту шляхом надсилання електронного листа на r2p.com.ua@gmail.com для того, щоб Адміністрація Сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також при необхідності обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисно порушує приписи Угоди та функціонування.

  

5. Обов'язки Користувача Сайту

5.1. Користувачеві Сайту забороняється:

5.1.1. Використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми та методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження вмісту Сайту.

5.1.2. Порушувати належне функціонування Сайту.

5.1.3. Будь-яким способом обходити навігаційну структуру Сайту для отримання чи спроби отримання будь-якої інформації, документів чи матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами Сайту.

5.1.4. Несанкціонований доступ до функцій Сайту, будь-яких інших систем або мереж, що належать до Сайту, а також до будь-яких послуг, що пропонуються на Сайті.

5.1.5. Порушувати систему безпеки або автентифікації на Сайті або будь-якій мережі, що відноситься до Сайту.

5.1.6. Виконувати зворотний пошук, відслідковувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого користувача сайту.

5.1.7. Використовувати Сайт та його Зміст у будь-яких цілях, заборонених законодавством України, а також підбурювати будь-яку незаконну діяльність або іншу діяльність, що порушує права Сайту або інших осіб.

5.2. Користувач Сайту зобов'язується не використовувати послуги Сайту з метою:

5.2.1. Завантаження контенту, що є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть та (або) дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містить недостовірні відомості та (або) образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади.

5.2.2. Сприяння до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень та заборон, що діють на території України.

5.2.3. Порушення прав неповнолітніх осіб та (або) заподіяння їм шкоди у будь-якій формі.

5.2.4. Ущемлення прав меншин.

5.2.5. Подання себе за іншу людину чи представника організації та (або) спільноти без достатніх прав на те, в тому числі за співробітників Сайту.

5.2.6. Введення в оману щодо властивостей та характеристик будь-якого товару та/або послуги, інформація про які розміщена на Сайті.

5.2.7. Некоректного порівняння товару та/або послуги, а також формування негативного ставлення до осіб, які не користуються певними товарами та/або послугами, або засудження таких осіб.

 

6. Порядок дії Угоди

6.1. Ця Угода є публічним договором. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів Сайту після зміни Угоди автоматично означає їхнє прийняття.

6.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Адміністрацією Сайту протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

6.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності адміністрації сайту. Усі майнові авторські права на Сайт належать Адміністрації Сайту. Використання Сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.

6.4. Знак на товарах та послугах, що використовується у матеріалах Сайту, є власністю його власника та використовується Адміністрацією Сайту на підставі ліцензійного договору із власником знака.

6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією Сайту.

6.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

 

7. Правовласникам

7.1. Якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст та ін.), зв'яжіться з Адміністрацією Сайту для вирішення проблеми шляхом надсилання електронного листа на r2p.com.ua@gmail.com.

 

8. Правила переміщення замовного товару

8.1 Залежно від суми замовлення та категорії товару, для його переміщення зі складу дистриб'ютора може знадобитися внесення передоплати, розмір якої узгоджується з менеджером при оформленні замовлення.

8.2 Переміщення товарів з категорії відеокарти можливе лише за умови внесення передоплати клієнтом у розмірі 1000 грн за 1 одиницю товару.

8.3 При замовленні товарів вартістю від 50 000 грн. - передоплата становить 2% від вартості, але не менше 1000 грн.

8.4 Передплата оплачується на розрахунковий рахунок через платіжну систему без додаткових комісій за оплату.

8.5 Передоплата не повертається за будь-яких обставин, незалежно від ситуації та обставин клієнта, і служить фінансовою гарантією для покриття транспортних витрат, але може бути повернена у разі наявності механічних пошкоджень товару, що були виявлені при огляді на відділенні Нової Пошти або при отриманні кур'єрської доставки до моменту повної оплати товару (як за товар, який переміщувався під замовлення, так і за товар в наявності на складах).

8.6 Зміна курсу криптовалют, не ознайомленість чи не поінформованість замовником у технічних характеристиках товару не є причиною для здійснення повернення передоплати (як за товар, який переміщувався під замовлення, так і за товар в наявності на складах).

8.7 При внесенні повної передоплати за замовлений товар вартість товару в замовленні фіксується і є незмінною незалежно від змін цін на сайт як у більшу, так і меншу сторони.

  

9. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація Сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідала Сайт. Приймаючи Угоду, Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації Сайту про захист персональних даних. Крім того, Користувач дає згоду, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

9.2. Адміністрація Сайту зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Користувачеві.

9.3. Адміністрація Сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, номер контактного телефону, так і вторинні (технічні) дані: файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.

9.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації Сайту. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

9.5. Адміністрація Сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою покращення змісту Сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.