Are you ready?

 

We are "Ready 2 Play" - твій новий віртуальний бро, який завжди готовий запропонувати найсвіжіші новинки ігрової техніки. Одразу хочемо сказати, що ми не черговий магазин, який ставить за мету напарити тобі щось подорожче та пошвидше, ми прагнемо дати можливість вітчизняним геймерам грати на найкращій техніці та надавати її за одними з найдемократичніших цін на ринку. Кожен покупець, що обирає нас, стає нашим бро, тому ми намагаємось побудувати нашу комунікацію якнайзручнішим шляхом, щоб ти не вичитував пункт 3 параграфу 6 правил доставки, де вказано, що о 16:00 кур'єр чілить, як це може бути у інших.

 

Ми проводили friendly fire годинами за ноутами, сиділи з коктейлями в сотнях закладів з кастомними джойстиками від PS та Xbox, пробігали сотні кілометрів в VR - окулярах та спалили тисячу материнок, щоб зібрати найкращу конфігурацію робочого ПК лише для того, щоб запропонувати тобі та твоїм бро лише найкраще:

- Полюбляєш проводити вечори в Dota 2, CS:GO, Minecraft чи інших іграх на платформі ПК? Топові ігрові ноутбуки від Acer, ASUS, Lenovo та інших чекають на тебе в розділі "Ноутбуки"!

- Обожнюєш чілити на пуфі з контроллером в руках? Обирай: PS чи Xbox.

- Зручні Oculus Quest 2 вже готові переносити тебе в безмежні світи VR, де ти зможеш будувати, руйнувати, бігати, стріляти або просто розслаблятися в чергових VR-room. 

- Полюбляєш контролювати все сам? Тоді шукай найшвидші відеокарти, процесори та інші комплектуючі для ПК та створюй свого ігрового звіра власноруч!

Все в твоїх руках! Лишився один крок - обери, на чиєму боці ти. Let's do it!

  

З нами ти зможеш:

  • Отримати найвигідніші цінові пропозиції

  • Замовити новинки, яких не буде ні в кого іншого

  • Отримати найшвидші терміни доставки товарів під замовлення

  • Бути впевненим в тому, що вся техніка виключно нова та оригінальна

  • Разом з нашими менеджерами підібрати саме те, що ти так давно шукав

  • Знайти завжди актуальні характеристики та описи всіх товарних позицій

  • Катнути разом з менеджерами в CS:GO (проте лише після закінчення робочого дня :)